| anonim_4396 a întrebat:

la ce varsta este cel mai bine sa incepi viata sexuala?( eu am 15 ani :-) )

funditalove struck

11 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Nu conteaza, varsta ci faptul daca esti sau nu pregatita pentru asta si simti ca ai gasit persoana potrivita daca tu te consider pregatita si consideri ca cel te langa tine este presoana potrivita poti sa o faci, am un prieten care a fost sincer si mi-a spus ca el si inceput viata sexuala de la 15 anibig grin

| SperanteSpulberate a răspuns:

Pe la 17-18, cand esti dezvoltata cat fizic cat si psihic.
Bafta si Sarbatori Fericite!

| Mike959 a răspuns:

Nu exista o varsta anume, nu trebuie sa te grabesti, indicat ar fi sa o incepi atunci cand iubesti o persoana cu adevarat si care sa te merite pentru a nu regreta mai tarziu!

| plasticstyle a răspuns:

Vai, vaaaaiiiiiiiii
asta e raspunsul care merita fundita.

| SlaYeR92 a răspuns:

Pt o fata - 17-18 ani

| UserX a răspuns:

18 ani recomandat ...de la 16 ani e legal laughing adica daca se afla si prietenul tau e mai mare...nu intra la puscarie

| carina4amya a răspuns:

Synkera sa fyu eu mi-am inceput viata sexuala la 12 any... jy nu e nymyk dyferyt fata de 17 sau 18 anybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta macar 17 daca nu 18winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca la 17 ani daca esti fata, ca sa nu te mai strezezi la fel de tare daca esti sau nu insarcinata. Sau sa iti auzi vorbe.

Iar la baieti la 16 e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carina. daca e adevarat ce spui inseamna ca esti o cu*va. si analfabeta.

| valentyn_4787 a răspuns:

Fiecare isi incepe viata sexuala la ce varsta vrea. dar cel mai bine este la 16-17 ani...deoarece esti in stare sa gandesti la ce pericole te expui...