| PopaIoana a întrebat:

Buna TPU.la intrebarea pe care o pun am nevoie de mai multe raspunsuri! Mie imi place de un baiat M si l-am intrebat pe cel mai bun prieten al lui de cine ii place lui M, iar el mi-a raspuns ca-i place de o fata din clasa L. De aici s-a ajus la deea ca mie imi place de M iar acum toata clasa stie. Cel mai bun prieten al lui M m-a intrebat daca vreau sa stau cu M, iar eu nu l-am bagat in seama, iar dupa aia l-a intrebat pe M daca nu cumva ar vrea sa ste cu mine si a spus ca Nu...(dar a si zambit). Astazi la scoala l-am tot vazut ca se uita catre mine. Acuma nu mai stiu ce sa inteleg si cum sa reactionez.am nevoie de mai multe sfaturi. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul din greseli invata. Ataca direct subiectul. Nu mai folosi intermediari.

1 răspuns:
| BiancaLove13 a răspuns:

Buna,am fost si eu intr-o situatie asemanatoare,atunci cand zambeste la tine simti ca zbori stiu cum este dar revenind la problema ta,nu conteaza ce spun ceilalti important este de ce simti tu,si s-ati dau un sfat toti baietii sunt putin lasi si nu recunosc iubirea, deci iti spun acea fata esti tu de care i place tot asa mi-a zis si mie ca i place de una de la scoala nu stiu care si pana la urma de mine i placea, si daca a zambit atunci e clar ca am mintit.