| SpeșălGirl a întrebat:

La liceu ma inteleg foarte bine cu un baiat.Astazi am plecat impreuna spre casa si cum mergeam mi-a zis:"Aici nu sunt camere".A spus asta deoarece a vrut sa ma pupe o data pe holul scolii si i-am zis ca nu, ca ne vad camerele.M-am prins si l-am luat de mana.Am mai mers, pana cand a trebuit sa o luam in directii diferite.Ne-am imbratisat si apoi m-a sarutat.Ne-am sarutat de cateva ori si la sfarsit mi-a pupat mana. Problema e ca nu a zis niciunul dintre noi ca oficial suntem intr-o relatie (mi-e frica sa nu creada ca suntem prieteni cu beneficii deoarece el sta destul de mult cu fetele si na).Ce ziceti sa fac? Sa il intreb daca suntem sau sa mai las asa? Mi-e frica de refuz.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa faci ce crezi tu de cuviinta daca e cu multe e popular, frumos te atrage si pana la sex nu mai e mult, omul vrea sex asta e clar nu vad nimic rau in asta macar protejati-va

| neutrino a răspuns:

Intreaba-l, altfel risti sa te tot pupe fara sa stii adevarul!

| Emilian65 a răspuns:

Foarte frumoasa povestea voastra. Cred, ca ar fi bine sa-l lasi pe el sa faca primul pas spre o relatie frumoasa, asa cum a facut pasul la primul sarut.

| sofisis a răspuns:

Eu zic sa astepti in primul rand sa vezi cum se comporta mai departe. Daca vezi ca se comporta ca si cum nu ati avea nici o treaba, nici nu mai are rost sa il intrebi.
Daca vezi ca nu te baga in seama decat cand are chef sa te pupe, e clar...nu?

| Raluu25 a răspuns:

Hei! Am trecut de mult printr-o situatie asemanatoare, nu lasa niciodata loc de interpretari. Spune lucrurilor pe nume! Iar daca si el te place nu te va refuza, dar daca o face sigur a vrut doar distractie.il poti intreba verde in fata ce e intre voi fiind ca esti confuza.

Bafta!

| Adriia a răspuns:

Intreaba-l, asa o sa stii sigur ce vrea de la tine. Dupa cum ai descris situatia, pare a fii un inceput frumos de relatie intre doi adolescenti.

| OnceaGeorgy a răspuns:

Zic să mai lași așa să-l observi mai bine