| laviniabeluska11 a întrebat:

TPU! La sala tot venea un băiat aratos si dragut care sta si cu mine in cămin. Nu stiam cum îl cheamă, dar peste câteva zile de când l-am văzut prima oară, el mi-a dat add pe Facebook. Dupa ce i-am dat accept, mi-a scris si m-a întrebat dacă eu sunt tipa care vine la sala si sta si cu el in cămin si am vorbit puțin cu el. Dupa asta, ne-am întâlnit din întâmplare pe afară, dar când am trecut pe lângă el, eu vorbeam la telefon si l-am ignorat, dar el s-a uitat după mine. Acum, de fiecare dată când ne vedem, el mă salută primul și îmi zâmbește. E posibil să mă placă?

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Da, este posibil. Insa sa nu faci greseala de a-l aborda tu prima, fa pe misterioasa, ca sa il intrigi putin, sa iti scrie din nou, sa fie curios sa te cunoasca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, te place. Ce ai de gand si acum?

| Oana92 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sa faca sex cu el apoi sa intrebe ce inseamna faptul ca el a clipit de 3 ori in timp ce isi dadea drumul. Nici nu stiu de ce iti mai pui astfel de intrebari! laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Oana92):

Ma intreb oare daca ea citeste raspunsurile noastre...

| Gafar_Merdan_1968 a răspuns:

Te vrea! Dar pari independenta! Cand treci pe langa el cu fete, colegi etc. zambeste si misterioasa!

| Madii1234567 a răspuns:

Da, te place!