| PerfectAngel a întrebat:

luna asta e ziua ubitului meulove struck si nu stiu ce sa-i cumpar :-ss vreau ceva speciall love struck si frumoss love struck ( fara perna ca poza noastra ). Banii nu conteazalove struck Ce sa-i cumparr?batting eyelashes Fundita celui mai fr raspuns love struck

Răspuns Câştigător
| DannyCaponne a răspuns:

Eu i-as lua o bratsara ( cu numele tau pe ea, sau bilute cu fiecare litera din numele tau big grin ) sau un lats frumos cu initiala ta! :* big grin Asta o sa va faca sa fiti mult mai legati sufleteschee hee ^.^ Sper ca sfatul meu sa te ajute! Multa Bafta!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa ii faci un brelog cu o poza de-a voastra.

| MMihai a răspuns:

Îi cumperi un obiect, de care omul, are nevoie! Nu trebuie ceva special, ci ceva necesar, util, folositor lui, ca să nu arunci banii ( la gunoi,) pe o prostie, pe care el, să nu o aprecieze. Eu aș vorbii deschis cu el, pe tema asta. Tu vei asculta sau nu vei asculta sfatul meu. Este capul tău, iubitul tău, banii tăi, etc. Pa!

| Castiel a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia...un telefon cool, un joc, accesoriu depinde...tu il cunosti-.-

| rossCopperman a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un parfum dj de la oriflme si eu i-am cumparat e super tare deci merita orice banut ai putea sa ii cumperi dulciuri ceva ce ii place lui cel mai mult o minge... depinde si de gusturile fiecarui am spus si eu asa sper sa te ajutehee hee

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca banii tot nu conteaza vezi si tu vreo chinezarie de x 7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas, de cite ori se uita la ceas isi aduce aminte de tine