| Deea5546 a întrebat:

Buna TPU.M-am certat urat cu fostul meu prieten si acesta de fiecare data cand ma vede, pleaca in alta parte sau se duce in casalaughing.De ce face asta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie care este motivul..Cine stie ce i-ai zis/facut..depinde de situatie. poate i-ai zis/facut un lucru care chiar nu i-a convenit.

| CamiiBăă a răspuns:

Poate ca...Inca mai tine la tine si nu vrea sa se simta rau cand te vede.
sau
Poate ca vrea sa nu mai aveti alte conflicte si asaa ca te evita

| KittyKit a răspuns:

Buna.Probabil ca lui inca ii pasa de tine si vederea chipului tau ii provoaca durere

| wpqr1 a răspuns:

Iti spun din perspectiva unui baiat. De obicei multi incearca sa se ascunda, nu pentru ca suferam ci pentru ca ii e rusine sa mai vorbeasca cu tine sau sa te salute. Poate sa treaca pe langa tine fara sa te intrebe nimic. Daca ar fi un barbat, ti-ar spune in fata de ce face toate astea. 90% acesta este raspunsul. Sper ca te-am ajutat.

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Ca v-ati certat si poate sufera supa tine si nu vrea sa te mai vada ca sa nu mai suferehappy Mintea baietilor e complicatasigh