| Dennie_3562 a întrebat:

TPU! M-am despartit de baiatul acela. I-am spus ca m-am saturat sa-l tot iert, si ca sunt satula de el. Acum el e cu cea mai buna prietena mea cea mai buna. si intr-o seara, eram afara noi 2 si un tovaras. el mi-a spus ca ma iubeste. si i-am zis ca daca ma iubea nu se ducea la prietena mea cea mai buna, si nici la altele happy. Ieri seara cand m-a vazut a inceput sa ma injure...si eu cred ca e din cauza prietenei mele. si ea mi-a zis ca el a fost cu mine ca nu avea ce face ( am fost 3 ani cu el mentionez.). Iar acum regreta. Si vrea sa-l iert. Ce pot face? Imi e dor de el oh go on

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc un caz asemanator cu al tau, insa asta depinde de tine daca simti ca ai putea sa treci peste ce ti-a facut atunci fa-o dar in acelasi timp ai putea sa suferi.Eu daca as fii in locul tau as renunta la el, dar tu pot sa faci ce vrei ceea ce ti-am scris sunt doar sugestii pentru ca sper sa te pot ajuta! Oricum sa nu uiti ca tu trebuie sa te simti bine si fericirea ta sa fie pe primul locwinking bafta!

| cristina a răspuns:

Te cred ca iti e dor de el
ti-am mai zis si eu trec printr-o perioada foarte dificila
dar crede-ma
nu se merita sa-l ierti
mai ales ca te-a si injurat
in plus el a ales-o pe fata aia
tine-ti un pic mandria ta de fata nu te lasa asa.
sa zicem ca il vei ierta acum... ce garantie ai tu ca nu se va repeta faza? sau poate chiar si mai rau. daca te iubea cu adevarat trebuia sa stea in banca lui cuminte nu sa se uite dupa prietena ta
,, prietena cea mai buna" daca era intr-adevar asa nu s-ar fi uitat la iubitul tau stiind cat il iubesti
si. daca il ierti acum iti zic eu cum va gandi. m-a iertat de data asta deci o mai poate face,
te asigur si eu trec prin ceva de genu
despartirile sunt foarte dureroase si niciun baiat nu merita nicio lacrima de a noastra.
succes si tie si mie
mai trecem si prin din astea in viata
lasa iubita ca nu se termina viata la el.sunt baieti Slava Domnului pe alese. o sa gasesti unu care sa te iubeasca si sa te merite
asta nici macar o lacrima nu merita
de la tine
te pup :*

| AdY a răspuns:

Nu stiu de de dar la multi le place sa scrie mult si mie mii greu sa citesc. Sfatul meu: uita de el, daca te injura se vede ca te iubeste nespus de tare. Pfff

| p3py a răspuns:

Inpuscalbig grin

| Liviu a răspuns:

Well
Inimi nu ii poti porunci cum spuneamhappy
Eu la capitolul` dragoste stau cam prost dar Imi place sa ma bag peste totbig grin
Fai si tu ce ti-a facut el tie =)

| AidaAmaranta a răspuns:

Fah bine si uita de el, bine? Lasaoh go on nu te mai agita ata! Doar pentru un baiat.gandestete un pic ca mai sunt si alti baiati; mai frumosi, poate si mai buni...happy
Cred ca TU il cunsoti cel mai bine, pentru ca ai stat 3 ani cu el... 3 ani ii foarte mult, nu?!
:-) sa nu uiti un singur lucru, SA NU AI INCREDERE IN NIMENI! ii prea rea lumea asta ca sa mai inpartasesti o vorba, un secret, cu Ei!

| Lucky9441 a răspuns:

Pixxie tot o carpa ai ramas sorela. Semnat, sefa ta de la Sibiu. b-)

| Lucky9441 a răspuns:

Spala.te pe fata pixxie. poate se uita iar la tine.