| crisstinna_3531 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu in urma cu 2 zile...nu ma mai iubeste si nu ii pasa de mine absolut deloc.Ma simt foarte singura si trista, poate si pentru. ca toate prietenele mele au relatii serioase si sunt fericite, nu prea au ele timp sa stea cu mine.As dori sa imi fac prietene si preteni pe internet, sa vorbim pe mess. Daca mai e cineva in aceeasi situatie cu mine, lasati-mi id daca vreti.Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| Alexandra_4191 a răspuns:

Probabil ca acel baiat nu te meriat stii ceva capu sus si lasa in plata domnului ca o sa mai gasesti si alti baieti, poate acum zici ca nu mai poti fara el dar o sa vezi ca totul o sa fie bine si ca mai exista baieti mai buni ca el si poate o sa iti fie si mai bine decat cu fostul happy eu iti doresc bafta si incearca sa vorbesti cu prietenele tale si spune-le ca ai vrea sa iti fie alaturi macar pana treci peste acest moment happy succes

| StreetDancer a răspuns:

Crisstinna, tiam trimis id-ul meu printr-un mesaj privat. Adauga-ma

| Pisoi_1585 a răspuns:

Prietenele tale sunt cam nesimtite! fara suparare; e o perioada grea pentru tine, iar ele ar trebui sa te ajute sa treci peste asta!

| Flav a răspuns:

Si-ai sa ramai singura in continuare, daca apelezi la astfel de metode. Prietenii sunt in viata reala, nu intr-un monitor. O sa ai impresia ca vorbesti cu toti, dar tu de fapt esti singura.

| ana_7314 a răspuns:

Lasal in balta ca creca era haidit din cate stiu