| Rubiishor a întrebat:

M-am indragostit lulea de un coleg de clasa. Problema este ca am deja o relatie tot cu un coleg de clasa. Suntem de o luna impreuna dar simt o oarecare atractie si pentru celalalt coleg al meu. Ce pot sa fac?
Funda love struck

4 răspunsuri:
| AtomiX a răspuns:

Nu le inteleg pe fetele astea care sunt indragostite de mai multi baieti laughing... oricum, sa revenim.ce sa faci? pai n'ai cum sa iubesti 2 (sau mai multe) persoane in aceeasi masura..deci vezi de cine esti mai indragostita, cum zici uh, si pe el il alegi happy

| Denisa20000 a răspuns:

Ii spui baiatului pe care il iubesti ca il iubesti iar daca si el simte acelasi lucru ca tine, ii dai papucii celuilalt happy Sper ca te-am ajutat happy Funda?

| GeooEuu a răspuns:

Daca te-ai indragostit de un alt baiat e clar ca nu il iubeai indeajuns de mult pe primul.
Succes!

| loverboy2101 a răspuns:

In primul rand ii spui celui cu care stati ca relatia nu mai merge si ca decat sa ii spuna prietenii ca te-a vazut cu alt tip sa se simte prost si inselat mai bine ii spui tu ce e in inima ta.
Acm tu decizi!