| Rianana a întrebat:

ma ajutati si pe mine va rog scuze de categorie da e foarte urgent. Tocmai am descarcat sims2 si am creat avatarul personajele dar nu stiu pe ce apas ca sa intru in joc va rog foarte frumos sa ma ajutati ori pe ce am dat dar nu am deschis jocul acolo unde construiesti unde faci lucrurile can lumea virtuala daca ma ajutati si pe mine va dau funda pentru cel mai bun raspuns dar sa fie detaliat eu nu m-am mai jucat sims 2 si de accea nu stiu sa joc. pls

2 răspunsuri:
| andreea_4761 a răspuns:

Este demo. poti sa faci doar avatarele...si eu mi-am facut multi nervi pe tema asta de 2 ani caut sims 2 si... daca gasesti plz spune-mi si mie.pup:*

| Frumushka a răspuns:

Pai dupa ce l-ai creea adc ai ajuns la nr 6 cum arata acolo dai pe bifatul ala mic de jos si apoi in stanga jos e un bifat/x si tu dai pe bifat. da ai creea mai multi simsi dai un pici mai suns unde arata o imagine cu buline si linii acolo poti creea arborele genealogic al lor dupe ce laai facut dai bifat si gatabig grin