| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Buna TPU
Ma inteleg foarte bine cu un baiat suntem colegi in calasa noua si am fost si in generala cu el...suntem ca fratii,ne zicem orice.El are prietena, eu imi vad de baietii mei, astia din clasa spun ca noi suntem impreuna si chestii de genu (si mai suntem si colegi de banca) oricum de multe ori s-a intamplat din greseala sa ajungem unu in fata altuia cu o distanta de 2-3 centimetrii intre noi, ne uitam unul la altul si apoi incepeam sa radem.
Eu in viata mea nu mas combina cu el, pentru simplul fapt ca nu e genul meu. Cat despre el nu stiu. oare vrea ceva de la mine?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nici macar aici nu esti sincera cu tine. Daca te cunoaste cu adevarat, cu siguranta ca nu doreste nimic de la tine, poate doar o aventura.

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru neutrino):

Adica? nu sunt sincera cu mine?

| an0therkid a răspuns:

Ask him!
stii tu..., baietii in general se indragostesc mai repede(de ce crezi ca au atat de multe iubite pana se insoara?), si poate tu ai fost prima lui dragoste-chiar daca nu a recunoscut-, si chiar daca e constient de relatia de prietenie dintre voi simte ceva mai mult; si tocmai, nedorind sa strice asta nu prea stie cum sa se comporte cu tine. Sper ca te-am ajutat!

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru an0therkid):

Imposibil! Asta-i clar. eu prima lui iubire? nu prea credwinking

| an0therkid a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

De ce nu?

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru an0therkid):

Pai imagineazati tu sa ai cel mai bun prieten un baiat si sa se intample asta...nu?
Pai daca o iei as si eu cu fartele meu ne mai facem ca nei tragem cand ne primdem cu spatele...sau ne mai piscam, dar asta nu inseamna neaparat ca vrea sa ma **** nu?winking

| an0therkid a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Aaaaaaa laughing)
cati ani aveti?

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru an0therkid):

El e mai mare cu 2 ani.laughing 15-17 laughing el face pe 30 dec 18 iar eu 16 in martie.laughing