| alexbboy13 a întrebat:

Ma numesc Alex si acum 1 saptamana si 4 zile am avut o operatie la testicule. Am avut Torsiune de Testicul Stang si vreau sa va intreb care sunt riscurile daca ma mastrubez la 1 saptamana jumate de la operatie si daca sunt mari cum sa nu mai am nevoia aceea.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Riscurile masturbarii la o saptamana de la operatia de care vorbesti sunt foarte mari. Intreaba medicul care te-a operat la cat timp dupa operatie te poti masturba. Eu zic ca ar fi bine sa te abtii de la masturbare, macar 6 luni.

3 răspunsuri:
| Stochel a răspuns:

Dacă nu este indicat sa faci sex sau laba găsești pe una sa iti faca oral macar

| NotNamed a răspuns:

Pai de ce nu iti intrebi doctorul?

| vfsshjjgdccf4422355ddd a răspuns:

Nu face ca testiculul operat nu și a revenit complet.