| Alex1324 a întrebat:

Buna TPU
Ma numesc Alex si am o mica/mare porblematongue
M-am intalnit cu o fata duminica (find o fiesta in valencia) am mers cu un grup mai marisor sa vedem spectacolele pregatite. De cand am vazut-o mi s-a parut super draguta. La un moment dat s-a facut foarte frig si locuind destul de apropoape de unde eram i-am anuntat pe toti ca ma duc sa imi iau o haina si ea a zis zambind super dragut ca vine cu mine sa imi tina de urat. Am urcat sus ea desigur a venit cu mine m-am imbracat si am plecat ea pe drum inapoi tot batand apropoul ca sunt dragut ca m-am imbracat frumos. Nu am avut curaj sa ii cer numarul si ne-am vazut din nou luni cand am iesit iar intr-un grup mai restrans. Ne-am intalnit toti in fata blocului in care stateam si de ea s-a luat proprietara apartamentului ca tot vine tarziu acasa. In fine am plecat si am observat ca era suparata. Find mai timid de fel am stat putin si cand m-am macat mai tare am mers si am vb cu ea si am incercat sa o consolez, de cate ori ma apropiam de ea , zambea parca uita totul dupa a trebuit sa stam 2 ore intr-un loc ea vorbind cu alt baiat. M-am dus la ea la un moment dat si am inceput sa vb cu ea era suparata si nu mai avea chef de nimic(si ii era si frig) cand a inceput totul ea a zis ca ramane pe banca si sa mergem noi am plecat cu celalalt baiat si m-am intors rapid covingand-o cu greu sa vina(dupa ce toti au incercat si nu au reusit) dupa ce s-a terminat tot vazand ca inca ii e frig mi-am dat haina jos si i-am dat-o (eu ramas in tricoulaughing) dar ma simteam atat de bine langa ea incat nu simteam frigu) atunci mi-a pus mana pe picior si a zis din nou ca sunt dragut. In drum spre casa tot incercam sa ii zic sa imi dea nr de telefon, pana la urma i-am cerut hotmailu si cand ne-am despartit telefonul. Azi m-am intalnit pe strada din nou cu ea(stam la 30 de sec unu de altu) dar eram grabit si eu si ea dar s-a uitat foarte frumos la mine parca ii sclipeau ochii(asta a fost relatarea prieteniilor mei)
Intrebarea este ce sa fac? Sa o sun ? Si daca da ce sa ii zic?
Si ar mai fi o problema ea are 21 de ani si eu 17 aproape 18(desi toata lumea imi zice ca par de 20-25)...
V-as multumii daca mi-as da niste sfaturi si imi cer scuze ca v-am facut sa cititi atata

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Sincer, am rămas uimit laughing, aşa.Păi spune-i tot ce simţi în faţă sau la telefon.Suno şi invit-o să beţi ceva, şi spune-i ceea ce simţi. Fii curajos, te place se vede asta!

Sper că te-am ajutat, multă baftă! happy

| Alex1324 explică (pentru BLeur):

M-am gandit ca nu pot face asta datorita diferentei de varsta... adica na daca era o tipa de varsta mea ii ziceam si gatalaughing dar asa mi se pare de 10 ori mai greu... si e si spaniola fata. big grin

4 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Hmm.atunci...întreab-o dacă te place. happy

| Alex1324 explică (pentru BLeur):

Asa cred ca o sa fac... stii care e ideea ca daca avea un prieten problema asta stiam cum sa il ajut si tot. acum ca sunt eu in problema asta... nu stiu ce sa fac.laughing oricum mzbig grin

| BLeur a răspuns (pentru Alex1324):

Oricând, dacă mai ai nevoie de vreun sfat, id-ul meu de mess : bobby. low14