| Madutzuuuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Ma numesc Madalin am 15 ani si am penisul de 16 cm. Ma puteti ajuta sa mi`l maresc? Nu vreau mult doar 5`6 cm.
Cine ma ajuta ii dau glorie cu piscina + Funda.
Dar sa stiti vreau tratament natural nu pastile s`au alte porcarii happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| r3ally a răspuns:

1) Este marimea normala a unui penis, nici nu e nevoie sa faci tratament ca sa ti-l maresti. Cu cat e mai mare cu atat provoaca mai multa durere partenerei.
2) Ai abia 15 ani, mai are timp destul sa iti creasca. Nu te lua dupa toti copii care se lauda ca la 13-14 ani au penisul de 18 cm! Astea sunt doar niste aberatii si nu trebuie bagate in seama.
Daca stii ce sa faci cu el iti spun eu ca e suficient pentru varsta ta!
Bafta happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bre daca mai creste o sa fie naspa. te impiedici de ea pe strada, trebuie sa o impaturesti sa incapa in chiloti, o confunzi cand te speli cu dusul. e naspa tare

| alexbest55 a răspuns:

Doamne nu ai cum sa o faci mai mare decat..cu sange de taure vinul acelalaughing