| Rrobert a întrebat:

Buna TPU mă numesc Robert si am fost cu o fata pe nume Raluca o iubesc enorm dar din păcate ne-am despartit pt ca cnv ia spus ca "cică" sunt cu alta fata pt a fi el cu ea,dar acum sa despartit si de el, aku nu știu dacă este cu cineva sau nu.dar ea s-a inaltat fata de mine si îmi spune ca nu poate sa fie cu un băiat mai scund decât ea. Va rog sa îmi spuneti ce sa fac? O iubesc enorm, nu e alta fata mai frumoasa si mai gingasa decât ea,. Funda

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Buna! In primul rand fata aceea nu te iubeste, cred asta din 2 motive care reies din povestirea ta: daca te iubea, nu renunta la tine din cauza unei barfe neprobate, iar inaltimea ta ar fi privit.o ca pe o simpla combinatie de cifre si atat. Daca ai sub 18 ani, nu.ti face griji, o sa cresti si ai sa.i mananci seminte.n cap. laughing) Nu.ti face griji, cauta o fata mai buna fiindca ea nu te merita!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iubeste-o in continuare, este dreptul tau!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea nu te vrea, dragoste cu sila nu se poate face. Asa ca gaseste-ti si tu o fata care sa te iubeasca si sa va iubiti reciproc.

| LoveSleep a răspuns:

O fi adevărat că nu e alta fată mai frumoasă decât ea, dar cu siguranță, mai deștepte, sunt destule.

Răspuns utilizator avertizat
| Șeremet_Doinita-Augustina_1996 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa accepti asta. Nu-ti fa griji, fete mai sunt. Iar daca te-a lasat, nu-i vina ta ci a ei, e clar ca nu te merita. Concentreaza-te pe viata ta si viitorul tau.