| Larisa_3441 a întrebat:

Ma simt foarte aiurea mai de valentine's mai ales ca sufar foarte mult pentru un baiat nu stiu ce sa cred, un baiat din clasa mi-a zis ca e innebunit dupa mine dar nu stiu cat e adevarat cred ca el stie ca il plac ar avea de unde. Ascult melodii incrc sa ma consolez singura ma tine in teroare ca nici nu stiu ce sa cred parca nu iar pasa ca sufar dar nu r avea de unde. Voi ce zicti sa lupt mai dpart pntru el sau sa ma las descurajata? prima data am luptat apoi am zis gata apoi la fel si din nou si acum mai recnt zic sa lupt pentru el speranta moar ultima acum vad ce inseamna dragostea si ca doare si voi cei single ce facti de valentine; s day?

1 răspuns:
| papusika97 a răspuns:

Pai eu de exemplu am prieten da este acasa fiindca are rubeola si nu pot sa ma vad cu el asa ca voi sta acasa si ma voi pregati pentru scoala uh ai putea sa iesi cu prietenele in oras sau sa stai cu cea mai buna prietena daca e singura si ea sa va uitati la un film sa povestiti amintiri sunt multe lucruri ai putea merge la cumparaturi ce iti face tie placere si in legatura cu tipul ar trebui sa vb deschis cu el sa vezi daca tine la tine daca nu as zice sa nu te mai avanti dupa un singur tip fiindca sunt sigura ca si alti ar vrea sa te cunoaska numai ca uh nu observi deoarece te uiti doar dupa acel baiat sunt baieti in jurul tau pe care uh poate nu iai observat dar ei teau observat