| AloneInTheDarkness a întrebat:

Ma simt foarte prost pentru ca vad ca nicio o fata nu ma place poate pentru ca sunt prea urat, nici prieteni nu am niciunul, toti sunt prieteni cat au interes,.Cu as putea sa ies din pasa asta (cu prietenii) iar cu fetele sa ma resemnez ca nu o sa am parte de asa ceva? Va rog fara mistouri crying

9 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Fi mai sociabil, mai amabil, mai darnic fa in asa fel incat sa te placa lumea, discuta mai mult cu lumea si cauta teme comune de discutii, nu uita ca niciodata "nu mananci mancare frumoasa ci mananci mancare buna"!

| neutrino a răspuns:

Nu stiu cati ani ai si de ce ai intrat pe aceasta sectiune, dar trebuie sa ai incredere in tine si indiferent cat esti de urat, tot ai sarmul tau, si prin inteligenta pe care trebuie sa o ai in acest caz, trebuie sa-ti gasesti fata mult cautata.

| Cristiann25 a răspuns:

Eu unul m-am speriat de tine si o sa visez urat la noapte! Lasand gluma la o parte FIECARE om e frumos in felul lui si la timpul potrivit o sa-ti gasesti si iubita! Prietenii adevarati sunt foarte rari! Multi numesc "prieteni" pe cei cu care isi petrec timpul dar nu este asa! Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Salut in primul rand gaseste un singur prieten care sa iti fie adevarat dupa o sa te bage in grupul lui si o sa iti faci alti si tot asa.Si cu fetele incearca sa vorbesti frumos cu ele sa le faci sa rada etc.

| Miihaelaaa a răspuns:

Daca aceasta este poza ta nu esti urat, dar în legatura cu prietenii nu stiu poate esti inconjurat de persoanele care nu trebuie sau poate tu nu te comporti cu ei asa cum ar trebui. Sincer nu stiu ce sfat sa-ti dau. Sper ca o sa se rezolve si o sa-ti gasesti o prietena care sa te placa asa cum esti

| Staicu_Razvan_1996 a răspuns:

Pai, problema ta, care se vede chiar si dupa nick-ul tau este ca nu socializezi happy.Fa-ti un prieten bun si el o sa te bage in grupul lui, iar cu fetele...incearca sa fii optimist, si nu face "glume" pe seama lor fiindca pun la suflet, iti zic din experienta laughing..deci concluzia, fii sociabil!