| justjb a întrebat:

Buna tpu...mai ales fetelor.am o problema...deci orice sfat e bine venit.
imi e foarte jena! de fiecare data cand fac dragoste cu prietenul meu simt nevoia sa merg la wc sa fac treaba mare? de ce? nu ma simt deloc bine si nu vad unde e problema!

Răspuns Câştigător
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

De la emotii

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cumva ești constipată?
Încearcă un ceai laxativ (crușin) pentru câteva zile și vezi cum te simți. Dacă nu este nicio ameliorare este cazul să faci un ecograf abdominalo-pelvian, un consult ginecologic.
Sănătate.
Pa, pa.

| chandnisharma a răspuns:

Da in ce gaura baga? spune-i sa aiba grija

| Dariana a răspuns:

Nu stiu, dar cel mai bine te poate lamuri un medic. Du. te la ginecolog sau fa. ti analizele! Asta e cel mai bum sfat pe care ti. l pot da eu! Sper sa te ajute cineva, bafta!happy

| anOnimăăăă a răspuns:

Poi se intampla asta cand faceti sex anal nu?!

| kidboo a răspuns:

Ciudat ce sa zicstraight face. incearca sa faci inainte de a face dragoste vezi daca...iti mai vine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că ți-e frică de te c*ci pe tine. Așa dur e prietenul tău?

| justjb explică:

Nu intelegeti.
am senzatia doar ca ma scapa.imediat dupa nu am nimic.doar atunci! si datorita senzatiei nu ma pot simti bine!

| justjb explică:

Si va rog...decat sa ma luati peste picior unii dintre voi mai bine nu raspundeti.cred ca specificam daca se punea problema de sex anal.
multumesc!