| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU..mai de mult am cunoscut o fata..am facut cunostinta..am vorbit ceva vreme..na mie imi placea foarte mult de ea..la un moment dat am intrebat-o daca vrea sa avem o relatie...ea a zis ca ea ma place doar ca un prieten, nimic mai mult..am mai vorbit si dupa...mai vorbim si acum cateodata.dar nu stiu ce sa intampla ca mereu imi sta gandul la ea..chiar si cand sunt cu alte fete..nu mi-a mai pot scoate din mintesad.ce sa fac? ce sfaturi imi daticrying?

4 răspunsuri:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

E șocul ăla că o fată a făcut ceva neobișnuit față de care tu nu puteai prevede...atâta tot
Termină țigara și mergi mai departe...

| geaninutza30 a răspuns:

Pai daca ea nu vrea sa fiti impreuna nu, e alegerea ei asa ca fiecare fata la inceput e main timida. sper ca te-am ajutat. funda!

| rocs24 a răspuns:

E greu sa fi intr-o astfel de situatie, dar daca mai mult de atat nu se poate, ai cam doua variante:
1.Te indepartezi de ea si incerci sa-ti vezi de viata ta
2.Incerci sa-i fii un prieten cat mai bun. Poate va intelegeti mai bine ca prieteni decat v-ati intelege daca ati avea o relatie.....sau daca va ve-ti apropia in relatia voastra de prietenie si te va cunoaste mai bine, poate isi va da seama ca vrea mai mult de atat, poate te va vedea cu alti ochi.
Oricum ar fi, timpul le rezolva pe toate.

| CosminCj a răspuns:

Sincer sa fiu tu ar trebui sa uiti total de ea nu te mai gandi pur si simplu nu te mai gandi incearca sa te joci ceva sa joci fotbal sau sa faci ceva nu mai iesi pe drum cu fetele pentru ca tu ai placut-o prea exagerat si s-ar putea sa ai probleme(nu garantez asta) incearca sa o scoti din minti daca ai poze sau ceva rupele fale ceva.Bafta