| danimare a întrebat:

Buna TPU mai de mult v-am spus de o fata si acum o sa va spun tot de ea bun sa incepem
ea a zis ca tine mult la mine si ca ma iubeste si intr-o zi m-a chemat la ea era singura singurica a zis sa vin sa mai pove
si dupa ce am povestit ne-am pus in pat si ne pupam atunci meam dat seama ca ea ma iubeste si tine la mine.
cand a fost ziua ei i-am luat cadou niste cercei cu inimioare si un lants cu inima care se desfacea in doua si se punea la loc si o bluza frumoasa sa bucurat foarte mult.
in adoua zii m-a chemat iar la ea si ea era cu lantsu si cu cercei cu bluza de la mine si ne-am pus in pat si am luat-o in brate si atunci m-a sarutat
intrebarea este sa tin la ea nu o sa ma tradeze? dati-mi parerea voasta

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Daca te iubeste, nu te va trada. Ai incredere in ea.

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Acum sunteti la inceput, totul e frumos. sper sa va fie bine.sa ai grija de ea.

| Public22 a răspuns:

In primul rand, ai asasinat limba romana, iar in al doilea rand, am impresia ca inventezi povesti. Serios, mai devreme ti-am raspuns la o intrebare in care spuneai ca daca ai vreo sansa sa fii cu o fata care se inroseste cand te vede si acum deja ai trecut la cercei si saruturi in pat. Maine o sa ne intrebi ce pozitii sexuale sa faci cu fata.

| MicutsaRu a răspuns (pentru Public22):

Buna asta laughing

| Public22 a răspuns (pentru MicutsaRu):

laughing asta e adevarul!

| zaratu a răspuns:

Normal tine la ea

Răspuns utilizator avertizat
| Neuronul a răspuns:

Scrie bree corect!

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Asta o sa iti dai seama cu timpul... poate ar fi mai bine ca la inceput sa nu te implici prea mult pana vezi cum decurg lucrurile.