| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult am postat o intrebare despre acelasi subiect, intr-un fel. Dar ca sa intelegeti si intrebarea asta, citi-o mai intai pe cealalta!

Okay, deci cum ziceam de baiatul ala, ca stiu ca ma place, ca imi zambeste, ca se holbeaza la mine si incearca sa se dea mare in preajma mea. El nu stia ca il plac, chiar de doi ani! Dar s-a trezit o prietena sa ii spuna, si a inceput sa ii fie rusine de mune, sa imi zambeasca dar fara sa aiba curaj sa se uite la mine cand ma uit si eu la el. Ma rog! Deci i-a spus o prietena ca il plac si i-am observat schimbarea comportamentului, si asta m-a facut sa il plac SI MAI MULT! Am inceput sa scriu intr-un jurnal, desi urasc jurnalele, ma gandesc toata ziua la el, adica nu exista zi fara sa fac asta si am inceput sa il visez. Azi, 14 octombrie, m-am trezit cu gandul ca m-a imbratisat, si o data cand am cazut (tot in vis) m-a prins. :O Si cand m-am dat jos din pat nici nu puteam sa stau in picioare de bucurie...

Okay ce inseamna? Ca sunt obsedata, asa-i? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| FluturasulVesel a răspuns:

Baiatul s-ar putea sa te placa dar n-are curaj so spuna! Fa tu prima pasul, intreaba-l si daca zice NU uita-l! Dupal cel intrebi si el va spune nu iar tu tot il placi atunci chiar esti obsedata! Daca nu vrei sa faci primul pas mai asteapta sa vezi ce face! Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| BeagleLover a răspuns:

Eu ma consider obsedata rolling on the floor) Eu stiu ca ma place, de la prietenii lui... Si ii e cam rusine de mine, si imi zambeste etc.

| BeagleLover a răspuns:

El e o fire mai timida, poate CHIAR MAI TIMIDA ca mine (sunt foarte sfioasa). Si atunci cand l-a intrebat o prietena daca ma place, a zis nu, ca era convins ca imi spunea mie...