| TPUuser199 a întrebat:

Menstruatia mi-a venit joi, iar de aseara nu mi-a mai curs deloc. Acum, pur si simplu "picura". Imi curge foarte mult si non-stop. Ce poate fii in neregula? Vreo infectie? (Ma tine 4-5 zile menstruatia) Sau din cauza faptului ca nu a curs in tot acest timp "recupereaza" sa spun asa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pufoseniiee a răspuns:

Asa se mai intampla, la majoritatea fetelor/femeilor o luna curge mult, iar in una aproape deloc, astepata, nu are cum sa nu iti mai curga deloc in aceasta luna.

2 răspunsuri:
| Kira5854 a răspuns:

Presupun ca daca iti vine 4-5 zile, primele 2-3 iti vine cum trebuie si dupa foarte putin, ce e in neregula atunci? Adica joi vineri si sambata a curs ca lumea, ieri si azi mai putin. asta in caz de ziceai ca picura, ca in continuare te-ai contrazis, aiz si ca iti curge non stop, opusul lui picura, nu cumva ai facut sex in timpul menstruatiei?