| Bella_1624 a întrebat:

Buna TPUkiss! Mi-ati cerut unii dintre voi sa va tin la curent in legatura cu cearta dintre mine si iubitul meu deci pana la urma:
ne-am IMPAAAAAAAAAAAAAAACAAAAAAAAAAAAAAAATlove strucklove strucklove struck:dkiss
Si vreau sa ma multumesc celor care m-au ajutat cu rasp lorbig grintongue dar m-ai am o intrebarebig grin. Azi a fost la mine pana la 1 si am sarbatorit cu o partida de sex:Xbig grin si m-am gandit sa ii fac o surprizatongue vreau acum sa ii fac o felicitare, sunt ffffffoarte buna la desen dar nu am nici o idee ce sa desenez pe "coperta" cum ar veni:p. Am luat o coala si am impartit-o in 2, dar nu stiu ce desen sa fac pe coperta...va rooog dati-i idei plssskiss
Multumesc celor care ma ajuta! aaaa era sa uit dau funditatongue

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Uf! ce usurare! De cateva nopti bune, n-am liniste, n-am somn, ma gandeam doar la tine, draga Bella... la minunea ce s-a intamplat acum, impacandu-te cu iubi tau, si... la ce idiotenii ai sa mai postezi pe TPU.

| lyrics a răspuns:

Daca esti f buna la desen. dc nu faci un portret al vostru in creion. eventual dupa o poza cu voi doi
ar fi chiar f frumos:X:X:X

| adi4ever a răspuns:

Eheeee Ura, ura...berea cand o dai?waiting

| Musiclove18 a răspuns:

Bravo tie iubita.Ma bucur pentru tine:*Am sa ma gandesc la ceva frumos:* si te tin la curent>big grin

| Musiclove18 a răspuns:

Mai, ABC ia vb mai frumoswaiting ca toti avem nevoie de un sfat uneori. Ce te crezi asa perfectwaiting daca nu voiai sa ajuti pe altii de ce ti'ai facut cont?! Vb mai cu putin respect.[-x

| hehehe a răspuns:

Hei, felicitari!
La mai multi ani smug!
Ai putea stii. sa faci un desen cu doi copii tinandu`se de mana pe marginea drumului, sau a prapastiei, la rasarit/apus. nu stiu. mi se pare o imagine dragutsa.big grin

emmy.

| cornel a răspuns:

Bravo

| MangoGirl a răspuns:

Va desenati pe voi doi sau doua inimi unite, sau un parumbel simbolul pacii si al puritati... e simplu