| SpectralSong a întrebat:

Mi-e imi place foarte mult de un baiat din a6a,sunt si eu tot clasa a6a si am vorbit cu el pe mess,ne-am imprietenit,ne intelegem foarte bine,si a venit vorba de o chestie cu bataie cu un baiat,ca se tot leaga de mine,si i-am spus lui si o zis ca sa-i zic daca se atinge de minelove struck,imi ia apararea si tot felul.A doua zi mi-am facut curaj si sa-l intreb daca ar vrea sa fie cu mine,iar raspunsul lui a fost fix asa :,, Nu zic nici nu, nici dalaughing" ce sa fac? nu vreau sa insist..ca m-ar crede obsedata. Funda:* cat mai repede va rog

5 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

Trebuie sa mai astepti cateva saptamani sau luni sa isi dea seama daca te vrea(daca arati bine ii ia vreo 2 ore laughing )

| Marry410 a răspuns:

Inseamna ca nu prea il interesezi..bine asa demult cum ai vrea tu. unii s edau foarte mari cu atitudinea lor, ca se bat el, ca face el..nu stiu depinde cum adat raspunsul acela..in sictir ..in gluma, DEPINDE, BAFTA love struck

| Andreea069 a răspuns:

Pai eu zic sa ai rabdare. Poate o sa te intrebe el daca vrei sa fii cu elwinking ..pana atunci incearca sa ii mai arati ca iti place de el. Bafta!

| SpectralSong explică (pentru Andreea069):

Cum s-ai aratstraight face?

| Andreea069 a răspuns (pentru SpectralSong):

Pai nu prea stiu ...sa fii tu, sa ii fii prietena.