| floweroxy a întrebat:

Mi s-a intamplat o faza mega naspa.Acum cateva ore am fost la prietenul meu si mai era cu o fata si mi-a propus sa o facem in trei. Am acceptat ca incepuse sa ma ameninte iar in timpul actului sexual acesta ii acorda mai multa atentie celeilalte fete si am inceput si eu sa ii acord ei mai multa atentie si nru ma mai puteam opri din sarutari cred ca m -am indragostit da' totusi nu sunt sigura. Ce pot face ca sa imi dau daca sunt lesbi si de ce ii acorda mai multa atentie celeilalte fete? Am gresit eu cu ceva?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Esti un trol. laughing

| Pustoaicka50 a răspuns:

Daca iti place sa fii folosita atunci da...tu esti in mare parte vinovata chiar iti place sa imparti persoane dragi? si el e prea nesimtit sa-ti ceara asta hai sa fim rezonabili...da-i papucii esti mai buna de atat! PWP sper ca ti-am fost de ajutor

| MescaMascalina a răspuns:

Eu cred ca asta este o modalitate inteligenta de a face sex cu o fata fara ca prietena sa se supere ca este inselata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti cu el de mult timp nu trebuia sa se comporte asa cu tine.Adica meriti respect nu? In fine, sa raspund la intrebarea ta.In Romania nu prea cunosc fete lezbi insa daca ai facut sex cu o fata si ti-a placut mai mult cred ca sti deja raspunsulhee hee sau poate esti doar bi happy