| NateDiaz a întrebat:

mi se intampla ceva f ciudat..am prietena de 2 ani de zile,toate bune si frumoase, relatia merge bine. nimic de obiectat pana acum 3 saptamani.de cand ne-am cunoscut am tot iesit cu gasca ei foarte des,cu prietenii ei. dar nicioadata nu am remarcat ca as putea sa imi placa de alta fata (din gasca ei) toate fetele mi se pareau normale. nu era atractie. absolut nimic. dar ceva s-a schimbat,cred ca incep sa ma indragostesc de o prietena de a ei,nu cea mai buna,face parte din grup. nu am fost pus in situata asta si nu stiu ce sa fac. Un sfat ceva ar fi bun. tin sa mentionez ca nu am avut probleme de cuplu,certuri,totul e ok. dar dintr-o data ceva s-a schimbat. am vise cu prietena ei, imi doresc sa o vad mereu, ma gandesc la ea incontinuu, mereu ne tintim cu privirile cand ne vedem.cred ca si ea simte ca ceva se intampla.Sunt constient ca nu e frumos ce se intampla fata de prietena mea dar nu pot sa opresc ce simt. As aprecia niste idei bune!

1 răspuns:
| lesi2005 a răspuns:

Decat sa suferi tu mai bine ii spui si vedeti ce se itimpla. Ea isi va da seama la un momendat si o sa sufere mult timp.