| mytzamikey a întrebat:

mie imi place de o fata de la mine de la scoala dea 7-a. eu sunt a 8-a. cum as putea sa o cuceresc? astept orice pareri big grin

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Vorbeste cu ea. Fa-o sa rada si sa se simta bine in compania ta. Tot ce trebuie sa faci e sa o iei incet si sa nu te grabesti altfel nu va iesi nimic.
Zambeste-i... Fa-i complimente si spune-i in mod suptil ceea ce simti pentru ea. Vorbeste-i frumos... Nu incerca sa ii spui sa schimbe ceva la look-ul sau sau ceva de genul.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat