| Jasmyne a întrebat:

Mie imi place de o fata si ei la fel. Tot imi zice un prieten care e cu ea la dansuri ca e ( topita ) dupa mine. Sunt in clasa a 4-a.Ea se muta la alta scoala. Sta ff aproape de mine! Ea imi zice ca nu o sa-i placa de alt baiat la scoala care se muta! Eu am incredere in ea dar nu am de unde sa stiu daca o sa fie asa! dati-mi si mie niste sfaturi plz!

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Uite ce sfat am eu pentru tine!
Traiesteti copilaria, cand vei fi mai mare poti sa te preocupi si de din astea!
Dar acum traiesteti copilaria cat o mai ai!

5 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

O ce dragut...
imi amintesc cand aveam varsta ta...
Totusi, draga, mai asteapta putin
Sunteti doar niste copii

| Anonimgirltpu a răspuns:

Esti cam mic pentru fete. Pune BURTA PE CARTE.

| StarXQ a răspuns:

Mai asteapta pana iti creste _l_

| JustDoIT11 a răspuns:

In primul rand, esti cam mic pentru o relatie. tine legatura cu ea (ai spus ca sta aproape de tine) si asa va puteti intalni in fiecare zi. sper ca te.am ajutat

| rogamingpc a răspuns:

Lasa chestia asta acum. sau...gaseste alta