| TrixiLestrange a întrebat:

mie imi place de un baiat cam de 2 ani, dar nu am vrut sa ii spun pentru ca el sta cu o fata cam de tot atata timp si este totusi o relatie complicata, adica stau in acelasi apartament etc. Dar acum cateva zile, mi-a dat mesaj cu Ce faci, Draga? si am intrat in vorba. Astfel i-am spus tot ce simt si a zis ca sunt foarte scumpica si ca vrea sa iasa la suc cu mine azi! Si am fost de acord desigur. Credeti ca este bine ce am facut? sau Am vreo sansa cu el?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai sansa sa fii amanta, femeia din umbra folosita pentru placere. daca asta iti doresti si te multumesti cu resturile celeilalte, succes!

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Eu te sfatuiesc sa iti incerci norocul cu el.Doar tu ai vazut ce ti-a spus.Si eu cred ca te place. Daca nu face el primul pas, fa-l chiar tu.Bafta!

| neutrino a răspuns:

Nu ai facut deloc bine ceea ce ai facut. Esti fata si trebuie sa ai acea mandrie feminina caracteristica sexului frumos. Acum vei deveni jucaria lui.

| stef112 a răspuns:

E cel mai bine asa. azi la suc se vor clarifica lucrurile. daca ramane cu tine spune-i sa nu o mai faca sa sufere pe respectiva pentru ca nu va fi deloc ok! bafta!

| maly00 a răspuns:

Depinde...Incearca sa-l cunosti mai bine si apoi...Decizia iti apartine! big grin

| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Buna draga mea, imi pare bine ca ai pus aceasta intrebare, daca baiatul ti-a pus aceasta intrebare inseamna ca s-a despartit de fosta lui prietena, cea ce este foarte bine pentru tinewinking iar daca te=a invitat in oras inseamna ca totusi simte ceva pentru tinewinkingsucces scumpo

| TrixiLestrange explică (pentru LoVe_Nikki_1994):

Nu s-a despartit de fosta...a si zis ca sa iesim dar sa nu afle nimeni big grin si vreau din tot sufletul sa ies cu el dar nu stiu sigur ce trebuie sa fac

| IuliiKinder a răspuns:

Eu cred ca ai facut o alegere buna! Dar ai grija ca atunci cand vei vorbi cu el sa nu te faci de ras sau asa ceva, fi relaxata si sa nu iti faci griji pentru ceea ce se va intampla! Mult succes! Poate vei primi un nou iubit de Craciun!