| LikeABossssss a întrebat:

Mie imi place de un baiat de care nu sunt prea sigura ca ma place. As avea cateva indicii dar nu sunt prea mari. Cum credeti ca se poate da un baiat de gol daca ii place de o fata? big grin Va rog ajutati-ma puppy dog eyes Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Striker14 a răspuns:

Daca iubesc o fata eu nu prea ma uit in ochii ei, ii arunc o privire prin ora si daca se uita la mine intorc capul in alta parte. Cel mai bine ar fi sa te dai pe langa el si daca te place o sa te intrebe daca vrei sa fi cu el. Succes!

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

In general un baiat poate sa-si ascunda sentimentele foarte bine, mai ales daca se teme ca nu sunt impartasite. Totusi, iti poti da seama ca te place tocmai prin acest fapt: daca se poarta mai rezervat, daca isi schimba atitudinea cand esti prin preajma, atunci are ceva cu tine.

| Korrawi a răspuns:

E foarte simplu, te duci si-l intrebi "Uite mie imi place de tine, tie iti place de mine?"
Si el o sa zica "da" sau "nu". Si uite asa afli.

| indragostituspun a răspuns:

Dupa cum, vorbeste cum se conporta in prezenta fetei la care tine..chestile astea.

| Azµre a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......t-inspira/
Sunt valabile și pentru băieți și fete.

| h3r a răspuns:

Prin atenția oferită tipei respective, încrederea pe care o are în ea, felul de a se comporta în preajma ei.

| ionutz27 a răspuns:

Pai intotdeauna un baiat caruia ii place de o fata este foarte pasionat sa vorbeasca cu tine iti zambeste etc.

| Wewillrockyou11 a răspuns:

Daca te uiti la el si cand te vede ca te uiti isi intoarce repede capul. Daca iti zambeste inseamna ca te place cat de cat. Daca de fiecare data cand treci in fata lui isi aranjeaza bluza sau ceva este ca un '' Vreau sa arat bine pentru tine''. Uita-te in ochii lui si iti dai seama. Daca te spioneaza sau se uita la tine inseamna ca te place. Daca te invita undeva sau iti da ceva este un semn bun. Daca se aseaza langa tine sau cand stai cu el isi apropie picioarele sau mana de tine inseamna ca te place MULT MULT MULT! Sper ca te-am ajutat! Bafta

| MirelaMaria1995 a răspuns:

Ar incerca sa iasa in evidenta in ochii tai. Daca iti place ar trebui sa ii spui chestia asta. Nu este o rusine sa iti placa de cineva. Este un sentiment frumos. Daca spun ca nu te place sau chestii de genul. Capul sus! Nu a murit mama baietilor!