| andrutzic a întrebat:

Buna TPU mie imi place de un baiat si el la banket ma invitat la dans credeti ca i-a placut sau ai place de mine?

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Probabil pentru ca te'a invitat la dans...desigur se poate doar sa fi fost curios cum dansezi sau cum aratilaughing eu cred ca simte ceva pentru tine mai bine fa rost de nr liui de tel sau adresa de mess vorbiti cunoastetiva ceva mai bine dupa spune-i ca vrei sa te intalnesti cu el asta daca si tie iti place de elwinking succes funda?big grin

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu este neaparat sa iti placa de o fata daca ai invitat-o la dans.Conteaza si CUM ati dansat in seara aceea, CE ati vorbit si cum te-a privit. Tu stii mai bine! Bafta!

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Sigur are cel putin o simpatie fata de tine.adica gandeste-te, daca nu te suporta nu te mai invita.
eu zic sa incerci sa il cuceresti!
succes! :*

| Damian a răspuns:

Esti frumoasa, si eu te-as invita la dans

| andrutzic explică:

hei Gigi jepkaru de unde stii cum sunt?