| Anonymous1234567890 a întrebat:

Ne-am masturbat reciproc cu iubitul meu, şi a ejaculat la mine pe mână... Când am ajuns acasă, nu m-am spălat pe mâini şi în grabă am fugit la toaletă şi clar, după ce mi-am terminat treburile, m-am şters laughingMenţionez că înainte de a veni acasă mi-am şters mâna cu un şerveţel, dar aşa în grabă...
E posibil să rămân însărcinată?

8 răspunsuri:
| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata. In primul rand ca te-ai sters cu servetelul, in al doilea rand la pariu ca deja pana ai ajuns acasa se uscase, si in al treilea rand spermatozoizii deja murisera garantat!

| Zizzou a răspuns:

Deloc. Gandeste-te ca sperma trebuie sa intre in vagin. Nu exista nici un risc sa ramai gravida.

| EUBMV89 a răspuns:

Nu. Spermatozoizi au o viata de cateva secunde. Mi ales daca nu si-a dat drumul in tine secretia vaginala ii ajuta sa ajunga la ovul insa multi cand ajung, ajung deja morti. Este suficient sa ajunga unul singur pentru a ramane insarcinata, dar pentru asta trebuia sa isi dea drumul inauntru.

| kaynn a răspuns:

Nu!

| nini44999 a răspuns:

Nu.deoarece trebuie sa fie ejeculat direct in vagin.deci nu! Stai fara griji!winkingFunda?puppy dog eyes

| Anutsi123 a răspuns (pentru nini44999):

Heii? Daca nu si-a dat drumul in mine... Adica am facut-o neprotejat si nu si-a dat drumul in mine.Pot ramane?

| deNN1996 a răspuns:

Nu,spermatozoizii au murit pana ai ajuns tu acasa...

| sarasinna a răspuns:

O sa-ti creasca un al 6-lea deget.