| maryanaa a întrebat:

Buna TPU...niste statusuri despre dezamagire va rog:*... funda si vot:*:*scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Ioanaa28 a răspuns:

@ cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul.

@ ia'ma de mana. hai sa trecem peste toate impreuna.

@ de mult eu nu mai cred in povesti... oricum povestea mea e clara : daca nu exista interese, drumurile se separa.

@ As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. as vrea ca timpul sa'l opresc, sa-ti spun de fapt cat te iubesc!

@ o sa-ti para rau cand vei realiza ca ai pierdut'o pe unica ce te iubea.

@ iubeste'ma cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am nevoie cel mai mult.

@ minte'ma ca ma iubesti, te voi minti ca imi pasa!

@ am invatat ca oricat ai plange, lumea nu se opreste in loc pentru durerea ta!

@ spune`mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese. Caci cand am fost a ta nu ti-a pasat! Iar acum cu altu` am plecat, imediat de mine ti-ai adus aminte! Ei bine... raman doar acele cuvinte.
Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea… "

" Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat! "

" Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape "

" Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea "

Http://www.citateistete.ro/2009/01/01/citate-de-motivare/

Www.statusuri.ro/

www.statusuri.net/

www.statusuri-mess.com/

www.statusuri-cool.com/

www.statusuri.ws/

www.statusuri.de-calitate.ro/

www.statusuri.org/

www.statusuri-noi.info/

www.statusuri.eu/

www.citate-celebre.com/

www.citateistete.ro/

www.citatepedia.ro/

www.maxime.go.ro/

www.supermaxime.com/

4 răspunsuri:
| andu_9113 a răspuns:

"dezamagit chiar si de cei apropriati...realizez ca doar eu cu mine suntem frati"

"dezamagit de tot ce vad in fata mea...de zambete parsive si de lumea rea"

"imi numar pe degete prietenii...si pregatit pentru orice pasesc in alta zi"

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Dyinutza a răspuns:

Ti-am spus, si când ti-am zis ai râs,
Mai târziu când ai plâns, ti-am adus un surâs,
Ti-am spus, si când ti-am zis am râs,
În caz ca nu ne mai vedem,
Ne vedem Sus!
Tï-am spus ...:X>big grin

| DeeaBeea01 a răspuns:

Buna imi puteti da niste status cand iubitul se da la alta?
Va rog frumospuppy dog eyes:X:X va dau si id daca vreti ca vb cu mine scumpy_cool23