| qssenjoyer a întrebat:

Buna TPU! Nu am stiut unde sa pun intrebarea, dar m-am gandit ca asta ar fi cea mai buna categorie pentru ea.
De ceva timp ma simt singur chiar daca sunt inconjurat de prieteni buni.E super stupid ca in ciuda companiei constante simt ca lipseste ceva.Ce as putea face sa scap de acest sentiment?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Lasa-l sa treaca singur.
Probabil ai nevoie de o relatie, dar astea nu vin cand ai tu chef. Daca incepi sa cauti cand esti condus de hormoni/sentimente, dai gres... Sau aduci acasa pe una cu care nu ar trebui sa fii vazut laughing
Stai linistit, pune un film bun, asculta muzica... Trece.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate este timpul sa stai si sa gandesti ce vrei tu de la viata, ce anume te-ar face fericit, fiindca-i evident ca iesitul cu prietenii nu-ti mai aduce nici o bucurie.
Pleaca in concediu, sau intr-o excursie organizata, ori ia-ti ceva de munca, ocupa-ti timpul cu cititul sau fa un sport...

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Boy, asta e depresie. Been there. Sfatul meu, investe in tine, cauta pasiuni, lucruri care iti plac, si devino bun la acel lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să te rogi, să te dezvolți pe plan spiritual, să cauți dragostea adevărată.

| OmBanal33 a răspuns:

Sa te concentrezi mai mult pe tine, gaseste noi lucruri care iti plac, hobby-uri, etc...
Poate poti incepe ce ti-ai dorit de mult timp si nu ai putut sau nu ai avut curajul, trebuie mai intai sa te satisfaci pe tine, nevoile tale, dorintele tale...