| niggasinparisxxx a întrebat:

nu demult am avut prima experienta sexuala,si prietenei mele nu i-a curs sange doar a durut-o foarte tare si mi-a spus ca a usturat-o foarte tare cateva zile, dupa care am mai avut vreo 3-4 acte sexuale,si dupa o pauza de vreo saptamana am facut iar,si a usturat-o iar,dar faza e ca nu e prea satisfacuta,adica o si doare si eu is incepator imi dau drumul repede, am penisul de 15 cm si cam 5 latime,nu sunt doatat dar m-ati putea ajuta? va rog fara glume, cer un sfat big grin FUNDA!

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa curga sange la prima penetrare, avem multe cazuri, unul de fata ( euhee hee ), deci stai calm

durerea/ usturimea la primele dati e normala
eu zic sa se relaxeze, o faceti pentru placere, trebuie sa o simta si ea, nu doar tu.
Ai grija mare de ea, fa-o sa -i placa, invata sa-ti pese f tare de ceea ce simte ea si spune-i sa se relaxeze, dar mai ales ajut-o tu.

daca tot nu se excita (uda) si o ustura / doare, inseamna ca e problema "acolo jos" si trebuie sa vada la doctor de la ce e durerea aceea anormala

Dar oricum odata cu INCEPEREA VIETII SEXUALE, roag-o sa mearga NEAPARAT la un ginecolog pentru CONTROL.

In privinta penisului, nu cred ca e vina lui,

alte intrebari?

| neutrino a răspuns:

La TPU se poarta dezvirginarea fara a curge sange. In privinta jucariei tale, noi nu te putem ajuta sa-i schimbi setarile.

| niggasinparisxxx explică (pentru neutrino):

Ce oameni ma, cer un sfat si tu vi cu dumele astea de rahat, pff, ii la inceput ma gandeam ca poti da un sfat, fa dume altundeva oh go on

| neutrino a răspuns (pentru niggasinparisxxx):

Nu, nu a fost o gluma, dar nu sunt eu de vina daca tu nu esti capabil sa intelegi un raspuns.

| Smileforme40 a răspuns:

Nu este neaparat nevoie sa iasa sange atunci cand iti incepi viata sexuala, ca si fata.Doare foarte tare si e normal sa nu fie foarte satisfacuta, deoarece atunci cand nu stii ce sa mai faci de durere, nu prea mai poate exista placere.Trebuie sa mai treaca ceva timp pana ce corpul ei se va obisnui cu schimbarea, dar intre timp incearca din rasputeri sa o exciti si o sa suporte mai bine durerea.La un moment dat, daca astepti, o sa vina si placerea. Sper ca te-am ajutat! happy

| niggasinparisxxx explică (pentru Smileforme40):

Multumesc,eram oarecum ingrijorat poate din cauza marimii nu o satisfac sau nu stiu, cum se dau mari baietii ca dupa ce le dezvergineaza sunt extrafericite si nu stiu ce, deja am facut de mai multe ori si mna o mai si doare, eu sunt incepator, ejaculez rapid.