| jasmine11 a întrebat:

nu mai stiu ce sa fac, azi eu cu iubitul meu ne-am certat, din cauza unei fapte banale, mi-a dat o palma peste fund din joaca, dar el nu realizeaza ca da tare, si m-a lovit mai tare, venise sa ma ia in brate, si i-am zis sa ma lase in pace sa nu mai puna mana pe mine, si sa imbracat sa plece acasa, iar eu am mers dupa el si i-am zis ca de ce e asa? tot el ma raneste si tot el se supara, si m-a jignit foarte tare, l-am luat de mana sa vina inapoi sa vb, si m-a luat in brate si mi-a cerut scuze, ca nu a vrut numai ca era nervos, si a zis ca ma iubeste, nu stiu ce sa mai zic, dar lui nu ii convine nimic de mine, nici psihic nici fizic, si simt ca ma foloseste numai pentru sex, si l-am intrebat ca de ce, ma iubeste daca nu ii convine nimic la mine, si mi-a zis ca are speranta ca ma voi schimba, si i-am zis ce gandesc eu, si a zis ca nu e adevarat deloc, dar eu tot asta simt. va rog spuneti-mi ce sa mai cred?

4 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Daca a spus ca spera sa te schimbi inseamna CATEGORIC ca nu te iubeste. O persoana care te iubeste cu adevarat te iubeste pentru ceea ce esti si nu iti cere a fii altcineva. Normal ca ar fi negat daca i-ai spus ce crezi. Insa parerea mea e ca relatia voastra nu e pe calea buna...
Meriti ceva mai bun, nu esti dama de companie a nimanui sa faca din tine ce vrea. straight face

| MaDeclarFan a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te desparti de el. Daca vrei sa fii cu sufletul impacat ca nu v-ati despartit degeaba,pune-l la incercare:nu te mai culca cu el si vezi ce-ti zice, iar daca se comporta urat si te intreaba de ce faci asta, ii spui ca ar fi mai bine sa va despartiti

| Nov a răspuns:

Puteai sa ii spui ca a dat tare si sa dea mai incet. si eu as fi facut la fel cu plecatu.

| angelfromabove a răspuns:

Buna jasmine daca eram u l-as lasa pentru ca te foloseste doar pentru sex. daca vrei o relatie de dragoste el nu e tipul dar daca vrei o relatie sexual poti sta cu el sper ca te-am ajutat si sper sa nu-ti rupi inima sau sa te raneasca bafta