| TeREe a întrebat:

Buna TPU nu stiu ce sa cred m-am despartit de prietenul meu app 2 saptamani si ceva daca nu ma insel si acum o saptamana am cerut impacarea si el nu a vrut si i-am spus lui ca sa ne impacam ca nu vreau sa renunt la el asa si in relatia mea cu el aa o stiut toata familia lui si prieteni lui...
Si acum cateva zile m-ai tarziu sia scris pe fb asa : "Sunt multe intrebari la care nu imi dai ras! mai ales ca miai demonstrat k iubirea ta pentru mine nu e adevarata inima me acum plange in urma ta"
Voi ce parere aveti oare si el acolo un pic in inima lui cum sa zcriu altefellaughing ma iubeste putin?

Răspuns Câştigător
| Andu21 a răspuns:

Buna, acesta este un semn de marginalizare, adica mai pe intelesul tuturor, a fost lasat balta si nu i-a fost acordata atentie de catre celelalte fete, iar acum apeleaza la tine.

Sfatul meu este sa nu te lasi induplecata de treaba asta, ci mai degraba, sa te tii tare... Cu cat te tii mai tare cu atat o sa iti dai seama daca il vrei tu sau nu inapoi.

Mult noroc!

| TeREe explică (pentru Andu21):

Da dar nuimi scrie mie mesaje asa pune pe cronologie
Da ma tin tare il fac, si gelos asta nu stiu daca il chiar fac gelos sau daca este bine

| Andu21 a răspuns (pentru TeREe):

Ok, atunci ignora-i mesajele, eventual le poti sterge! Asa dai dovada de indiferenta.

| TeREe explică (pentru Andu21):

Ok

| Andu21 a răspuns (pentru TeREe):

Daca ti-am fost de ajutor, dai funda?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De obicei odată ce v-ați despărțit relașia nu va mai merge. Părerea mea.