| MgtfDinamo a întrebat:

Nu stiu ce sa fac sad Azi un amic de-al meu mi-a facut cunostiinta cu un amic de-al lui. Am tot vorbit cu el si mi-am dat seama ca il plac. Dar nu stiu daca il plac doar ca amic sau ceva mai mult de atat. Cred ca si el ma place, insa problema e ca eu am prieten. Ar trebui sa mai astept ca sa vad daca sentimentele imi raman aceleasi sau sa imi ascult inima exact in momentul asta si sa rup relatia cu prietenul meu?
Chiar nu stiu...
Funda!
P.S: Fara raspunsuri rautacioase, va rog.

9 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Nu te critic dar dai dovada de imaturitate-E foarte rau ca alergi dupa orice baiat.Gandeste-te ca ai o relatie-Ce fel de fata esti tu daca iti fuge ochii dupa unu mai bun, maine o sa-l schimbi si pe asta pe altu si tot asa.Trebuie sa iti vezi de baitu cu are esti tu acum.Tie iti place de baiatu asta doar fizic, nu ai sentimente -doar placere si atat.Relatia ta ar trbuii sa primeze si sa nu cedezi la orice venit mai frumusel si mai Guraliv.-Ia aminte.

Răspuns utilizator avertizat
| varcolaccc a răspuns (pentru Danysan):

Man si mai zici de ce gândesc asa laughing

| Danysan a răspuns (pentru varcolaccc):

O la la laughing-Ce vrei asta e laughing

| varcolaccc a răspuns:

Daca ai iubit si ti la el ramai cu el nu face vreo prostie. Daca vrei sa te combini cu baiatu care zici tu spune-i prietenului tau si nu iti bate joc de sentimentele lui.

| winer98 a răspuns:

Incerca sa gasesti momemntu potrivit

| Yoanna15 a răspuns:

Asteapta, incearca sa il cunosti mai bine, poate amicul acela nu este chiar asa cum te asteptai sa fie.
Si daca te-ai asa zis indragostit de acel amic, inseamna ca nu prea tii atat de mult la prietenul actual, asa ca nu vad ce ai putea sa pierzi...
E doar o parerea mea :*

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu! Sa nu rupi relatia cu iubtul tau. Daca acest baiat de care ne spui nu te place? Dupa ce faci? Asteapta sa vezi daca si el te place...sau daca nu mai ai rabdare intreaba-l tu pe el daca te place...happy te pup si bafta:*

Răspuns utilizator avertizat