| Fllorrycyka a întrebat:

Buna TPU.nu v-am mai cerut ajutorul de mult.pentru ca a fost bine in viata mea pana acum ceva timp.eu m-am despartit de fostul meu iubit pentru ca el isi batea joc de sentimentele mele, desi i-a parut foarte rau ca ne-am despartit. un alt baiat tine de foarte mult timp la mine si acum m-am combinat cu el.si eu tin la el...mult.dar nu pot sa-mi dau seama daca e intr-adevar iubire sau e doar o atasare foarte mare. a aparut in viata mea cand aveam mai mare nevoie, m-a sustinut si mi-a acceptat toate greselile si defectele...eu sunt multumita de ceea ce avem impreuna, dar nu vreau s a il ranesc.la fostul prieten nu mai tin, nu il mai iubesc pentru ca asa a facut el sa fie. uneori imi pare rau ca s-a purtat asa, dar ma simt mai bine fara el.
un sfat va rog mult.
astept sa-mi raspundet. v-am pupat.multumesc

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

DRAGA Floricica ai un gand frumos ca nu vrei sa iti bati joc de baiatul pe care il ai! e adevarat ca, in momentele grele, cand cineva te ajuta incepi sa te atasezi de el! Sfatul meu este sa astepti ca timpul sa iti descopere ceea ce simti pentru el! Filozoful thales avea o vorba frumoasa:"Timpul e cel mai bun intelept, caci el le descopera pe toate". succes. pupicii

2 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Pai cu timpul se vede daca il iubesti cu adevarat sau nu.acum nu poti nimic vedea...doar sa treaca un timp si vei vedea.e normal katzi trebuie si timp sa intelegi asta cu adevarat...

nu trebuie sa faci konkluzii inainte de timp...

| deea89 a răspuns:

Crede`ma ca eu sunt in aceeasi situatie ca tine.Fac exact ce au zis cei de pe TPU, las timpul sa treaca si sa vad ce se intampla.ce este cu adevarat, ce simt pentru el.ca in rest n`am ce sa fac.succes:*