| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu e Ionuț și am 14 ani și sunt am trecut in clasa a 8-a. Vreau niste sfaturi bune despre fetele care sunt mai dificile adică care sunt frumoase dar umpic cam greu de impresionat/cucerit etc. În fin în clasa a 7-a e o fată pe nume Natalia și îmi place foarte mult de ea. Nu știu deloc cum să o impresionez fără să afle colegii mei care sunt niște nesimțiți și spun imediat la toată clasa ori la toată școala ca de ex: Vaai Ionuțe nebunule ai prietenă mă doar acum? sau unu care ii manelist și il știe toată școala la cat de nebun ii: Bă,te crezi jmecher? Fata asta crezi că ii de tine? *Te drecu*, pardon de expresie de te mai prind că mai ai o legătură cu ea de nenorocesc. E tare enervant omul. La Natalia nu sunt sigur daca ii place de mine dar am vazut că la salut îmi răspunde, îmi zambește cand o văd etc. O și încă ceva. Sunt brunețel umpic dar nu contează ce etnie ești contează cum te porți. Învăț foarte bine am terminat a 7-a cu 9.95 și am luat premiul 2 si bou ala o avut nota scăzuta la purtare la 6. A,și niște sfaturi despre îmbrăcăminte. Am văzut că ii plac foarte mult pantalonii sau blugi nu știu exact. La pantaloni de bumbac sau stofă, un tricou sau o cămașă de toamnă, un sacou de stofa negru și poate niste pantofi negrii cu piele intoarsă. Care poate să îmi trimită și niște sfaturi ca să scap de fraierul acela de manelist (Florinel il cheamă). Că aproape la toți le e frică de el. Da lasă că îl aranjez eu in a 8-a. Bye Bye. ^_^

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Parerea mea si sfatul meu este.Sa ramai cuminte in banca ta! si ramai la acest stadiu de salut.ce mai faci smd!
sunt ferm convins ca nu prea ai multe sanse! Nu incerca sub nicio forma vreo scamatorie."
ca vei devenii benibil!
incearca sa mai astepti si sa incerci sa o cunosti mai bine!

| ReSpawned a răspuns (pentru VadTot):

Hei, de ce il descurajezi? Tie daca ti-ar placea de o fata frumoasa si ai vrea sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine, ti-ar placea sa vina unu la tine sa-ti spuna ''fraiere, n-ai sanse'' si din astea? nu cred... in plus, cred ca ai comentat aia pentru ca tie nu-ti merge cu femeilewinking

| MasterYoda a răspuns:

In primul rand se scrie "un pic" si "boul".

in al doilea rand, nu era necesar sa specifici cat de intunecat esti deoarece chiar nu conteaza paleta de culori din care faci parte.

in al treilea rand, fi natural. la ce ai descris acolo, tu vrei sa te imbraci precum connect-r, care e aproape de prietenul tau, manelist big grin

| Fernando9Torres a răspuns:

Pfff,nu conteaza ce etnie esti,de acord...dar conteaza sa nu te imbraci asa: Clop,blugi,sacou, chimese, pantofi(mai ales cu varf)

uite, eu mi-am "ales" look-ul din pozele astea(am haine, ca ei...): http://www.interferente.ro/......0blugi.jpg

http://www.interferente.ro/......jeansi.jpg

Deci,incearca ceva simplu, dar si la moda(blugi cu un tricou, ex)

| DeeaV a răspuns:

Fetele care par inabordabile, de cele mai multe ori sunt total invers, fiind frumoase, baietilor le e frica sa isi incerce norocul datorita unui posibil refuz. Prinde curaj si spune-i ce gandesti si ce simti

| Waffen18 a răspuns:

Ce conteaza parerea celorlalti? lasa-i sa vorbeasca... daca iti raspunde si zambeste la salut asta nu inseamna ca te place, atunci cand saluti trebuie sa zambesti pentru ca asa-i politicos!