| OupS a întrebat:

Buna TPU.
O fata de la mine din clasa face unele gesturi care ma fac sa cred ca ma place
1-se uita din cand in cand la mine in timpul orelor
2-de 8 martie dansa si se uita doar la mine
3-mi-a luat apararea in fata unei profesoare
4-la avatar are o poza cu ea dar figurand si eu in spate(nu a mai schimbat poza de 2 saptamani-celelalte poze schimbandule ffff des)
Dar marea problema este ca are prieten,dar de ce face aceste gesturi fata de mine?
Eu cred ca ma place si incearca cu aceste gesture sa-mi atraga atentia si sa-i cer prietenia.
Voi ce credeti(mai detaliat si un sfat)
funda

2 răspunsuri:
| Angel_Alexis_1995 a răspuns:

Gandeste-te ca totusi exista 3 posibilitati:1)chiar te place; 2)isi bate joc de tine; 3)ti se pare. Daca ar fi 1 ea sa-r fi despartit de mult de prietenul ei nu crez? Aici e si o chestiune de logica; Te-ai gandit ca totusi ea vrea doar sa atraga atentia? Daca nu te-am ajutat asta e.Dar totusi sunt fatalaughing