| yyy0913 a întrebat:

O fata s-a indragostit lulea de mine chestie care imi displace totusi i-am zis ca o sa ma gandesc daca o sa fiu cu ea dar eu nu vreau decat sa o....cum sa fac sa ii zic ca direct nu o sa ii zic ca, cred ca o sa imi dea si una

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Esti un mare prost. happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Deocamdata nu

| Hutzy95 a răspuns:

Renunta la idee ca daca afla cred ca tu o sa regreti ca fii sigur ca o sa iti dea nu numai una chiar si mai multe asa a patit un prieten

| Mike96 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa abandonezi aceasta idee de moment si sa incerci sa vezi daca ai putea si tu sa te indragostesti de ea, si toate se rezolva cu timpul.Bineinteles,eu cred ca nu te-ai exprimat bine in întrebarea adresata, fiinda trebuie sa nu ai inima si suflet sa profiti de o fata când e vulnerabina cum sa spune big grin... Oricum NOROC! big grin