| Antonia_Macut_1996 a întrebat:

O prieteba mi.a povestit despre probllema ei. Ea se mastrubeaza de foarte multe ori si ma intrebat daca mai e virgina nu si-a bagat niic in vagin(borticica aia mica) are sanse sa mai fie virgina? ofer fundita ❤

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O fata isi pierde virginitatea NUMAI, subliniez ca NUMAI, in urma intretinerii unui act sexual real, indiferent de varsta avuta, adica DOAR in momentul in care in vaginul ei este introdus un penis real/adevarat al unui baiat/barbat, acest lucru numindu-se/reprezentand DEZVIRGINAREA. Insa in cazul in care o fata se delecteaza doar cu privirea unor filme porno sau reviste cu continut erotic/pornografic si acelasi timp se autosatisface, masturbeaza doar mangaindu-si sanii, sfarcurile si/sau doar clitorisul, insa fara sa-si introduca in vagin degetul sau diverse alte obiecte cum ar fi, pixuri, periute, penis artificial, vibratoare, etc. fata probabil nici nu se va DEFLORA, de asemenea nici nu se DEZVIRGINEAZA. Deflorarea se poate produce doar in cazul in care in timpul masturbarii din cauza neatentiei isi poate leza/deteriora/rupe membrana care acopera intrarea in vagin numita HIMEN, insa chiar si daca se defloreaza, ea va ramane in continuare VIRGINA. In "borticica aia mica" trebuie bagata obligatoriu un penis barbatesc pentru ca fata sa-si piarda VIRGINITATEA. Masturbare placuta in continuare.Multa sanatate.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca doar se masturbeaza si nu a facut sex cu un baiat, atunci este virgina. Dezvirginarea are loc in urma unui act sexual cu un baiat.

| Oana92 a răspuns:

Borticica?

| Dragosdoar a răspuns:

Nu din moment ce nu a intretinut relatii sexuale

| Just4boy a răspuns:

Daca nu si-a introdus nimic, e virgina!