| Andreeamineea a întrebat:

Ok deci am un băiat in clasa după care sunt topite toate. E forte drăguț trebuie sa recunosc, dar nu știu nu cred ca îmi place de el, dar de fiecare data când se apropie de mine inima îmi bubuie de îmi sare din piept. Eu nu sunt sigura ca îl plac. Oare îmi place de el sau de ce îmi bate inima așa când se apropie?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat bucuria cat si spaima/teama/frica pot sa mareasca foarte mult ritmul batailor inimii. In cazul tau care poate fi motivul real? Stai si analizeaza fiindca pot exista doar cele 2 posibilitati. big grin

| Kanpeki a răspuns:

E clar ca-ti place de el. Dar intrebarea reala e, el are prietena? Daca e asa dragut cum zici, cel mai probabil are, deci nu prea ai sanse. Plus, cel mai probabil e un fukboi deci nu-ti pierde timpul cu el...

| RAY a răspuns:

Normal ca isi place de el, baiatul va face sex cu toate fetele daca toate il plac ce sa faca sa se insoare de la varsta lui?

| PersonajFictiv a răspuns:

Ca esti timida, sau ca il consideri un zeu, iar cand se apropie un zeu de tine iti bate inima.