| NyanCat a întrebat:

Pai in primul rand as vrea sa spun ca de acum voi posta doar pe categoria asta. Si mai jos o sa pun mai multe intrebari care nu au legatura intre ele si puteti raspunde la care vreti xDD

1. Credeti ca ar merge o prietenie ( nu o relatie ) La distanta daca ne vedem doar vara?

2. As vrea sa ma ajutati la ceva simplu. Trebuie sa scriu o propozite scurta despre o imagine dar credeti-ma ca nu stiu ce sa scriu. In imagine e un pirat care merge pe scandura legat la ochi si un alt pirat sta in spatele lui si intinde o sabie (daca stiti la ce ma refer )

3. O sa apara sims 4? Daca da, cand?

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

1. Părerea mea e că nu ar merge, decât dacă există încredere 100%, ceea ce găseşti mai rar.
2. Echilibrul constă în mai mult decât o simplă provocare.(nu-mi vine altceva în minte pe moment...thinking)
3. Păi, dat fiind că de-abia s-a lansat şi ultimul "expansion pack" din Sims3, şi anume, "Pets", jocul Sims4 probabil va apărea în viitorul apropiat(câţiva ani) şi, la cum avansează tehnologia, poate ăl vor pune pe platformă 3D.
Numai bine happy

| Toxicandy02 a răspuns:

Hei"...normal ca se poate. bine daca nici pe el nu il derangeaza ideea poti avea o relatie la distanta atat timp cat.vara sa zicem va intalniti e totu„ oke.adica si eu am fost cu un baiat si foarte rar ne vedeam dar vb foarte des cu el pe mess,fb, prin telefon, sms-uri.la celelate 2 nu iti raspund...ca sincer nu stiu laughingoke sper ca te-am ajutat paa:*

| NyanCat explică:

Am spus ca nu e vorba de o relatie cu un baiat adica ma refeream daca mai putem ramane Best Friends daca eu sunt aici si ea in Italia

| DarQueen a răspuns (pentru NyanCat):

În acest caz, da, de ce nu? Atâta timp cât există telefon, internet, web-chating...eu zic că se poate happy

| NyanCat explică:

Ma referam la " Best Friends Foreva " intre doura prietene nu o relatie cu un baiat