| Marinamary95 a întrebat:

Pai sa incepem:imi place mult de un baiat din clasa,dar intr-a V-a vorbea mult cu mine,ma facea sa rad; dar acum nu prea mai vorbeste cu mine,dar ce de,l-am ajutat cu temele,nu l-am jignit; vorbeste mai rar cu mine,si cu celelalte vorbeste mai mult! Deci ce sa cred din asta? cel mai bun sfat,cea mai buna idee sau indrumare, dau funda!

Răspuns Câştigător
| adel00 a răspuns:

Iubita,mi s-a intamplat exact la fel! Cand eram clasa a 7-a unui baiat din clasa ii placea tare mult de mine( mai multor sa fiu sincera)laughing dar nu conteaza.Asa si baiatul asta tot asa se uita mult la mine, vorbeam foarte des, dar mie nu imi placea.In semestrul al II-lea, lucrurile s-au schimbat.Am inceput sa il plac foarte mult, iar el...pace.Oricat as fi incercat eu sa ma conving ca inca ma mai place, adevarul era ca nu ii mai placea de mine, iar eu ma gandeam cum "sa-i marturisesc dragostea", daca ma intelegi.Nu am facut-o, am fost prea speriata, cred.Am suferit un pic, dar nu sunt genul care sa "pun mult suflet", ma cam lasa rece chestiile astea.Mi-a trecut si asta e.Acum rad cand ma gandesc cat de stupida eram ca l-am placut si cate prostii era sa fac din cauza unui tembel.Deci sfatul meu: da-i de inteles ca il placi, dar daca nu reactioneaza in vreun fel, renunta, inseamna ca a trecut peste.Eu sunt dupa moda veche si consider ca baietii trebuie sa faca primul pas. Daca chiar vrea sa fie cu tine sau cv de genu o sa gaseasca o cale.Keep calm and be awsomewinking

9 răspunsuri:
| jimiciu a răspuns:

Pai probabil le simpatizeaza mai mult pe colegele tale, sau nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ce clasa esti?

| Marinamary95 explică:

Pai intr-a VI-a trec intr-a VII-a, dar nu conteaza ca totusi poti sa-ti dai seama si dupa poza de la avatar sau sa fii mai atent in paragrafe. happy

| Komododragosh a răspuns:

Ii place tare mult acum de o alta fata probabil, sau in cel mai rau caz a dorit sa fie cu tine dar tu nu ai dat nici un semn cum ca ai dori sa fii cu el si de aceea el nu mai vrea sa astepte sau sa sufere. Nu te mai ascunde draguto, mai bine spune-i ce simti tu pentru el si astfel vei putea avea parte de el.

| Marinamary95 explică:

Pai e cam greu sa-i zic pentru ca sunt si colegii de fata, nu pot deloc sa-l prin singur sa vorbesc cu el; ee odata reusisem la el in bloc, dar s-a tinut o colega dupa mine si nu a mai vorbit de atunci.

| Ahead a răspuns:

Daca iti place de el invata asta seductiei pe www.despreseductie.ro
Il seduci, il faci sa se apropie de tine si e numai al tau

| MMarina a răspuns:

Da-l dracu... e un afemeiat, nai avzut ia toate fetele de la noi in clasa in brate!

| MMarina a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... fa u primul pashappy ca daca astepti dupa el, iti spun eu sigur ca el nu va face primul pas. Deci bafta! fundita:X

| Marinamary95 explică:

Sa zicem si ca tine Raluco, e folositor, poate incerc maine daca nu ma sperii si lesin.