| Anonimaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Bună TPU, pe 1 apr am primit sex oral plus degetica de la iubitu meu, după ceva timp acesta a ejaculat (nu pe mine) nici nu m-am atins de spermă. Acesta s-a spălat în dus dar s-a șters pe penis și mana cu același prosop, însă nu ține minte dacă s-a șters pe mana în același loc unde s-a șters cu penisul. După dus, am mai primit degetica iar abia după am realizat. Am luat pastila Ellaone după o ora de la act. N am ciclul reglat, in ultimele luni am avut pe 8, 9, 7,12,5,2, 1,1, 3,4, 6. Șansele de a rămâne gravida cred ca sunt destul de mici, însă a întârziat 7 zile. Tind sa cred ca întârzie și din cauza stresului deoarece mi s-a mai întâmplat. Menționez ca am simptome de ciclu plsu secreția dar tot nu vine.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai cum sa ramai insarcinata daca ejacularea nu a avut loc in vagin. Spermatozoizii nu traiesc odata expusi la aer, pe suprafete uscate, reci etc, ci mor in cateva minute.

| Anonimaaaaaaaaaaaaa explică (pentru dullcat):

Bună, problema este ca sunt șanse sa se fii atins cu mana pe prosop unde s-a șters la penis și după si a băgat degetul în mine și de aceea ne este frica plus întârzierea ciclului

| dullcat a răspuns (pentru Anonimaaaaaaaaaaaaa):

Poti face un test de sarcina daca esti intr-adevar asa nelinistita.Dar eu tot tind sa cred ca nu e necesar.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anonimaaaaaaaaaaaaa):

Ce prostii si idioțenii ai in cap, te indopi ca fraiera cu pastila de a doua zi fara sa fi facut sex real, vai de capul vostru, cîti ani ai 12?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce experimentezi acum sunt EFECTELE NEGATIVE ale pastilei de a doua zi, care ti-au modificat integral menstruatia si ovulatia pe urmatoarele 6-12 luni.

Oricum ai luat pastila inutil, fiindca prin degetica este imspoibil sa lasi o fata insarcinata, dar asa-i cand voi copilasii mici faceti lucuri de care nu ati auzit si nu aveti habar cum se fac copii.

Pacat ca nu aveti nici cele mai elementare cunsotinte de anatomie, dar va jucati cu organele sexuale, neavand nici o idee ce se poate intampla si mai ales cand se pot intampla lucurile.

| Robert2526 a răspuns:

Ai luat pastila aia inutil, nu esti insarcinata! O sa vina si menstruatia, dar probabil sare o luna..sa te astepti sa vina abia prin Mai

| OmBanal33 a răspuns:

Doamne ce copii laughing
Iti imaginezi... Am primit x plus y, gen pachet complet laughing))
Daca nu stiti ce faceti si nu stapaniti din punct de vedere informational actiunile voastre, mai bine nu mai faceti...