| sanziana19 a întrebat:

Buna tpu.pe 5 septembrie implinesc 3 ani de relatie cu sotul meu.as vrea sa fac ceva special dar nu am nici o idee.ma puteti ajuta? vreau sa mai spun ca nici cu banii nu stau asa bine

Răspuns Câştigător
| Adriana a răspuns:

O cina romantica cu lumanarele :X te imbraci cu ceva sexy si provocator tongue

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O iconiţă argintată! E de efect şi ca preţ e bună! La mulţi ani şi din partea mea!

| zxzx a răspuns:

Latex.

| activ a răspuns:

Faceti sex!

| sanziana19 explică (pentru activ):

Sex facem in fiecare zilaughingvreau ceva mai special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O iesire undeva la iarba verde, ar merge foarte bine, cu prietenii.
Faceti fripturi la gratar, daca v-ar placea sa faceti cafea pe jar, este bine sa luati un ibric cu voi.Am auzit ca daca pregatesti cafea pe jar, cafeaua va avea un gust excelent.Nu uitati sa luati cu voi bauturi racoritoare, apa minerala, sucuri, bere.
In familia noastra, de pilda, chit ca suntem la iarba verde, nu ne lipseste o sampanie sau un vin bun. Poti aduce si desert, de regula eu aduc prajiturile de acasa, fursecuri, chec sau cozonac.
Costurile si efortul sunt asemenea mai mici, deoarece o petrecere tip picnic nu necesita mancaruri sofisticate!
Sper ca te-am ajutat cat de cat!
Te pup si distractie placuta!

| KarinaV a răspuns:

Haine sexy, de preferabil latex si daca sotul tau are si simtul umorului, fa-i un avion din hartie colorata si scrie pe el "te iubesc" sau ceva de genu. Asta e ceva chiar foarte dragut ^^

| DangeR_2393 a răspuns:

Pei imbracate in ceva sexy si fai o surpriza..masaj...