| AlllyyyNnA a întrebat:

Pe la sfarsitul lunii august inceputul lui septembri am fost la mare. in Mamaia. La hotel unde am fost cazata era un baiat foartee drgut cam de 16-17 ani care lucra acolo dor in aceasta vara. Ei bine cand l-am vazut am simtit ceva. Ce nu am simtit pentru nici un baiat! A doua zi cand am coborat din hotel. L`am vazut iar era cu un prieten. Cand m`a vazut a zis asa "Alina. Alina. mi-a pus capac" Faza e ca nu stiu de unde a aflat cum ma cheama. A venit si ziua in care trebuia sa plec. dar chiar in acea zi trebuia sa plece si el. Eu am prins curaj si m`am dus la el si l`am intrebat ce nume are pe facebook si mi-a spus ca imi zice cand se intoarce de la bucatarie. L`am astept si cand a venit. i-am spus sa imi zica. In acel moment a fugit! Eu m`am dus dupa el si am asteptat la recepti si am asteptat pana a venit. In sfarsit. A venit mi-a cerut numarul de tel. Iar eu ca proastta nu i l`am dat. si a plecat! De atunci ma gandesc numai la el. ce sa fac. Habar nu am cum il cheama. Cele mai bune raspunsuri primesc funda! Multumesc!

5 răspunsuri:
| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Nu prea mai ai cum...

| AlllyyyNnA explică:

Scuzati greselilee!

| Danutzzzzzzzzzz a răspuns:

Pai du-te si afla de acolo cum il cheama unde a lucrathappy