| cristynacris a întrebat:

Buna TPU.Pe mine ma place un baiat nu de mult si vrea sa ii acord o sansa.Sa va zic cum e:deci a venit la mine si mi-a zis ca ma place si daca pot sa ii acord o sansa, si eu i-am zis ca ma mai gandesc si eu chiar nu stiu ce sa fac sa ii acord o sansa sau nu.Si la inceput nu prea imi placea de el dar acum imi place.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Mai tu ai zis ca iti place deci acorda-i o sansa..Sau daca inca esti in dubii petrece mai mult timp cu el doar voi doi si iti vei da sigur seama daca il placi sau nu. Si nu te grabi sa iei o decizie gandeste-te bine, dar ti-am zis mai intai petrece macar o zi sau doua doar voi doi undeva nu stiu la o plimbare in parc sau nu stiu. Succes

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i da. daca ii zici nu poate vei regreta mai tarziu..asa ca intalniti-va si zii ca si tie iti place de el si acordati-va o sansa.big grin si poate o sa aveti o relatie de durata..mult succes.big grin aa si ca sa iti fie mai usor poti sa ii zici pe mess..ca iti place de el.happy fundita?puppy dog eyes

| cristynacris explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult dar nu am messul lui

| cristynacris explică:

Uite nu pot sa dau chiar foarte multe detalii dar ne vedem cam nici foarte des nici chiar rar si ii place compania mea ok ata pot sa dau mai mult nu

| cristynacris explică (pentru cristynacris):

Mersi chiar aveam nevoie

| Teo00o a răspuns:

Dacă îţi place de el de ce să nu îi acorzi o şansă? puppy dog eyes Şi dacă a avut atâta curaj în el încât a venit şi ţi.a spus asta în faţă trebuie apreciat. Cred că ar trebui să îi acorzi o şansă şi să vezi cum stau lucrurile între voi. Gândeşte.te poate o să iasă ceva frumos din asta. :* Sper să merite şansa ta şi să nu te dezamăgească! :*